Våre ansatte- vår kjerneverdi. Hver eneste av oss er en industri ekspert med en verdifull erfaring i tømmerhuset markedet. Vår arbeid, kompetanse og motivasjon fører oss til vårt felles mål - en høy standard kundeservice.

Reinis Onuzans
Daglig leder
Telefon: +371 65071105
E-post: reinis@latlaft.lv

Oskars Atvase
Salgsspesialist 
Telefon: +37165071109
E-post: oskars@latlaft.lv

Anete Vula
Arkitekt
Telefon: +371 65071105
E-post: anete@latlaft.lv

Sandra Smilgzieda
Regnskapsfører
Telefon: +371 65071105
E-post: sandra@latlaft.lv

Nils Onuzans
Markedsføring
Telefon: +371 65071105
E-post: nils@latlaft.lv

Sanita Vigule
Regnskapsfører
Telefon: +371 65071104
E-post: sanita@latlaft.lv

Juris Jukams
Innkjøpssjef
Telefon: +371 65071107
E-post: juris@latlaft.lv

Laura Zunda-Poca
Arkitekt
Telefon: +371 65071105
E-post: laura@latlaft.lv

Oskars Gailis
Teknisk sjef
Telefon: +371 65071105
E-post: oskars.gailis@latlaft.lv

Zane Zila
Kontorsjef
Telefon:+371 65071105
E-post: latlaft@latlaft.lv

Normunds Kalnins 
Fabrikksjef    
Telefon +37165071105  
E-post: kandava@latlaft.lv

Lelde Lipsane 
Arkitekt    
Telefon +37165071105  
E-post: lelde@latlaft.lv

Kristaps Vucens 
Salgsspesialist 
Telefon +37165071105
E-post: kristaps@latlaft.lv

Janis Jaunrodzins 
Salgsspesialist 
Telefon +37126338118
E-post: janis@latlaft.lv

Diana Onuzane
Prosjektleder
Telefon +37165071105
E-post: diana@latlaft.lv

Maris Ertmanis
Innkjøpssjef
Telefon: +371 65071107
Epostmaris.ertmanis@latlaft.lv

Ieva Dambite
Prosjektleder
Telefon +37165071105
E-post: ieva@latlaft.lv

Juta Serina
Arkitekt   
Telefon +37165071105
E-post: juta@latlaft.lv

Inese Strode
Kontorist
Telefon +37165071105
E-post: inese@latlaft.lv